AdRem Software przyjęty do programu Novell PartnerNet

Opublikowano: 13 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

AdRem Software, producent rozwiązań do zarządzania sieciami, jako jedyna polska firma dołączyła do partnerów amerykańskiego giganta oprogramowania sieciowego Novell, Inc. w ramach programu PartnerNet. Program ten skupia niezależnych dostawców oprogramowania (Independent Software Vendor) i służy jako plaftorma współpracy w zakresie marketingu, sprzedaży i szkoleń.

„Udział w programie PartnerNet traktujemy jako ukoronowanie wieloletniej współpracy z Novellem”, komentuje Borys Skraba odpowiedzialny za kontakty z partnerami strategicznymi w AdRemie. „Z jednej strony PartnerNet to prestiż i wiarygodność w oczach klientów, z drugiej to także wymierne korzyści, ponieważ produktów Novella używa 80% firm z rankingu największych korporacji świata – „Fortune 500”.

Produkowane przez AdRem narzędzia wspomagają sprawne i ekonomiczne zarządzanie sieciami korporacyjnymi działającymi na platformie Novell NetWare, jednak flagowe rozwiązanie firmy – AdRem NetCrunch – wychodzi poza NetWare, umożliwiając zarządzanie sieciami niezależnie od platformy. Tym samym program ten wpisuje się w wizję „jednej Sieci” (One Net) Novella oraz odpowiada na rzeczywiste potrzeby administratorów sieci.

AdRem od lat bezpośrednio współpracuje również ze światowym stowarzyszeniem Novell Users International (i jego krajowym odpowiednikiem o nazwie „Polskie Towarzystwo Użytkowników Novell”), a także od lat uczestniczy w targach Novell BrainShare organizowanych w USA i Europie.

http://www.adrem.com.pl

Sylwester KozakAdRem Software przyjęty do programu Novell PartnerNet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.