Adv.pl dla branży finansowej

Agencja Interaktywna Adv.pl nawiązała stałą współpracę z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Pioneer Pekao S.A. oraz Deutsche Bank PBC S.A. Zakończono również prace nad realizacją serwisu www dla spółki GETIN Raty.

Dla Pioneer Pekao TFI S.A. , najstarszej i największej instytucji na krajowym rynku Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Adv.pl wykonało szablony graficzne do serwisu www.pioneer.com.pl. Służyć ma to odświeżeniu jego warstwy graficznej i jest elementem procesu przebudowy całego serwisu, który w poprzedniej wersji istniał od 2001 roku.

'Naszą intencją było dopasowanie strony do obecnie panujących trendów i standardów. Stawiamy na zadowolenie tej części spośród naszych klientów, która korzysta z Internetu. Jest to odpowiedź na konkretne potrzeby sygnalizowane nam wcześniej.’ – mówi Łukasz Kuc, koordynator ds. e-commerce Pioneer Pekao TFI S.A.

Na Adv.pl postawił również Deutsche Bank PBC S.A, członek jednej z największych instytucji finansowych na świecie, Grupy Deutsche Bank. Zdecydowano się na stałą współpracę w kontekście obsługi serwisu www.db-pbc.pl .

Przedmiotem kooperacji było uzupełnienie witryny www.db-pbc.pl o aplikacje informatyczne ułatwiające korzystanie z serwisu i czyniące go bardziej interaktywnym. Adv.pl jest autorem mechanizmu wyszukiwawczego zastosowanego na stronie www. Ponadto stworzony został kalkulator, dzięki któremu użytkownik łatwo i szybko przekona się jaki zysk mógłby osiągnąć współpracując z Deutsche Bank PBC S.A

W sieci Internet zobaczyć można już efekt współpracy Adv.pl ze spółką GETIN Raty (dotychczas GBG Finanse), podmiotem wchodzącym w skład GETIN Holding SA, bezpośrednio powiązanym z GETIN Bankiem. Celem współpracy jest budowa wizerunku spółki GETIN Raty oraz stworzenie kanału jej komunikacji z klientami.

Przygotowane przez Adv.pl rozwiązanie stanowi lekką, czytelną witrynę informacyjną, dotyczącą usług oferowanych przez GETIN Raty SA. W serwisie www.getinraty.pl znajdziemy informacje na temat placówek GETIN Raty w całej Polsce. Ciekawym rozwiązaniem jest umożliwienie internautom sprawdzenia zdolności kredytowej za pomocą specjalnego kalkulatora.

http://www.adv.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top