Adv.pl organizuje warsztaty dla e-marketerów

Opublikowano: 31 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

17 września 2008 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie Adv.pl organizuje nieodpłatne The Milestones Workshops – warsztaty skierowane do e-marketerów, marketerów, project managerów oraz osób współpracujących na co dzień z agencjami interaktywnymi.
Celem The Milestones Workshops jest przekazanie marketerom po stronie klienta praktycznej wiedzy na temat skutecznego zarządzania projektami e-marketingowymi oraz sprawnej komunikacji z agencją interaktywną podczas realizacji projektów. Warsztaty zakładają interaktywne metody nauczania i doskonalenia umiejętności z zakresu prowadzenia projektów e-marketingowych. Prowadzone będą przede wszystkim w oparciu o case studies.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale należy się uprzednio zarejestrować na nie na stronie themilestones.adv.pl Na stronie znajduje się także program warsztatów i biografie prowadzących warsztaty.

Partnerami The Milestones Workshops są SMB oraz IAA, a patronami medialnymi: Mediarun.pl, GoldenLine.pl, epr, Directus oraz Bankier.pl.

Sylwester KozakAdv.pl organizuje warsztaty dla e-marketerów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.