Agito.pl ma nowe logo i layout

Spersonalizowany dobór produktów, nowe strony kategorii i łatwiejsza nawigacja po serwisie – mają to być główne wyróżniki nowego wyglądu sklepi Agito.pl.

Nowa odsłona serwisu Agito.pl (Grupa Allegro) to nie tylko nowy layout i logo, ale również nowy układ treści, funkcjonalności i rozwiązania graficzne. Najwięcej zmian wprowadzono na stronie głównej. Klienci otrzymali m.in.: spersonalizowany dobór produktów, listę bestsellerów, promocji i najczęściej oglądanych towarów w sklepie, a także w poszczególnych kategoriach oraz listę życzeń, którą mogą dzielić się z przyjaciółmi.

Po wielu miesiącach pracy, analiz i testów, w ręce klientów oddajemy nową wersję naszej strony internetowej. Wprowadziliśmy na niej wiele zmian, których zadaniem jest maksymalnie ułatwić proces zakupowy. Jednym z przykładów mogą być tzw. rekomendacje do zakupów, czyli spersonalizowany dobór produktów, uzależniony od tego, co dany klient ostatnio u nas kupił. Nowa wersja sklepu jest też bardziej przejrzysta i czytelna – powiedział Szymon Bujalski, członek zarządu spółki Agito.

agito

Wraz z wprowadzeniem nowego wyglądu Agito.pl, zmienia się także logo sklepu. Podstawowym założeniem przy jego tworzeniu było oddanie nieskomplikowania i przejrzystości serwisu.

Wprowadzenie nowego layoutu sklepu oraz nowych funkcji ma być początkiem procesu, którego celem jest usprawnienie zakupów w Agito.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry