Agito.pl największym polskim sklepem internetowym

Sklep Agito.pl zajął pozycję lidera polskiego rynku e-commerce osiągając w ub. roku przychody w wysokości 120 mln zł – wynika z raportu „E – commerce 2007” przygotowanego przez Internet Standard.
Wartość polskiego rynku handlu internetowego w 2007 r. roku oszacowano
w raporcie na przeszło 8,1 mld zł. Wśród sklepów internetowych, największym udziałem wartościowym może się pochwalić Agito.pl – internetowy hipermarket
z elektroniką użytkową. W porównaniu do roku 2006, jego przychody zwiększyły się o ponad 120% (120 mln zł w porównaniu z 53 mln zł).

Strony Agito.pl odwiedzało w minionym roku ponad 5,5 mln unikalnych użytkowników. Ok. 100 tysięcy klientów złożyło 140 tys. zamówień, kupując w sumie ćwierć miliona produktów.

Raport Internet Standard wskazuje na najważniejsze, zdaniem klientów, zalety sklepów internetowych – możliwość składania zamówień o dowolnej porze, dostawa do domu i oszczędność czasu. Co ciekawe, niskie ceny towarów znalazły się dopiero na czwartej pozycji wśród motywacji zakupowych respondentów.

– Nasze doświadczenie i konsekwencja w działaniu sprawiły, że przez kolejny rok
z rzędu tysiące ludzi zaufało Agito.pl. Jestem przekonany, że dzięki atrakcyjnej ofercie i profesjonalnej obsłudze klientów, również w kolejnych latach będziemy mogli mówić o dynamicznym rozwoju polskiego rynku e-commerce z pozycji lidera – mówi Tomasz Sypuła, Prezes Zarządu Agito S.A.

www.agito.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry