Agito.pl przed świętami dostarczy przesyłki tego samego dnia

Sklep internetowy Agito.pl wprowadził nową usługę umożliwiającą dostarczenie zamówionych towarów tego samego dnia na terenie Warszawy.

agitoDoskonale rozumiemy, że obok szerokiej oferty produktowej i atrakcyjnych cen, to, co jest najważniejsze dla klientów sklepów internetowych, to szybki czas dostawy zamówionego towaru. Dotyczy to głównie bardzo zabieganego, dla wielu z nas, okresu przedświątecznego, gdy nie wyobrażamy sobie, aby wymarzony prezent od Mikołaja nie dotarł do naszego dziecka na czas. Przewidujemy, że właśnie przed świętami zainteresowanie usługą szybkiej dostawy będzie wyjątkowo duże – powiedział Maciej Piotrowski, dyrektor marketingu w Agito.pl.

Usługa szybkiego dostarczenia przesyłki polega na tym, że zamówienia złożone w danym dniu do godz. 15:00, przejmuje kurier TBA Express. Dostarczanie zakupów na terenie Warszawy rozpoczyna się od godziny 16:00 do wieczora. Usługa szybkiej dostawy dotyczy wszystkich produktych z oferty sklepu Agito.pl, pod warunkiem, że są one dostępne w magazynie.

Klienci, którzy zdecydują się na wybór tej usługi mogą wybierać formę płatności za pobraniem lub przelew online.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry