Agito.pl przed świętami dostarczy przesyłki tego samego dnia

Sklep internetowy Agito.pl wprowadził nową usługę umożliwiającą dostarczenie zamówionych towarów tego samego dnia na terenie Warszawy.

agitoDoskonale rozumiemy, że obok szerokiej oferty produktowej i atrakcyjnych cen, to, co jest najważniejsze dla klientów sklepów internetowych, to szybki czas dostawy zamówionego towaru. Dotyczy to głównie bardzo zabieganego, dla wielu z nas, okresu przedświątecznego, gdy nie wyobrażamy sobie, aby wymarzony prezent od Mikołaja nie dotarł do naszego dziecka na czas. Przewidujemy, że właśnie przed świętami zainteresowanie usługą szybkiej dostawy będzie wyjątkowo duże – powiedział Maciej Piotrowski, dyrektor marketingu w Agito.pl.

Usługa szybkiego dostarczenia przesyłki polega na tym, że zamówienia złożone w danym dniu do godz. 15:00, przejmuje kurier TBA Express. Dostarczanie zakupów na terenie Warszawy rozpoczyna się od godziny 16:00 do wieczora. Usługa szybkiej dostawy dotyczy wszystkich produktych z oferty sklepu Agito.pl, pod warunkiem, że są one dostępne w magazynie.

Klienci, którzy zdecydują się na wybór tej usługi mogą wybierać formę płatności za pobraniem lub przelew online.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top