Agito.pl sklepem internetowym roku

Podczas wczorajszej Gali Finałowej konkursu WebstarFestival, witryna Agito.pl została uhonorowana podwójnym tytułem Strona Roku 2008: Sklep Internetowy. Sklep Agito.pl otrzymał statuetki Webstar oraz Webstar Internautów w czwartej edycji prestiżowego konkursu WebstarFestival. Do konkursu zgłoszono ogółem 210 stron, a o zwycięstwie decydowała ocena ekspertów Akademii Internetu oraz głosy Internautów.

WebstarFestival jest organizowany od 2005 roku. Konkurs ma na celu promocję najlepszych stron www oraz najciekawszych projektów w polskim Internecie. Zgłaszane strony są oceniane pod kątem: zawartości, funkcjonalności, wyglądu graficznego, struktury i nawigacji, innowacyjności oraz prezentacji wizerunkowej.

„Cieszę się, że nasza strona internetowa znalazła tak duże uznanie w oczach internautów i specjalistów z branży. To potwierdzenie, że idziemy w bardzo dobrym kierunku. Nasz sukces to efekt zintegrowanych działań obejmujących m.in. rebranding i angażowanie sporych środków finansowych w rozwój firmy. Kontynuujemy inwestycje w zaawansowane systemy informatyczne i logistyczne tak, aby w niedalekiej przyszłości stać się najsprawniej funkcjonującym i najlepszym hipermarketem internetowym w Polsce” – mówi Tomasz Sypuła, Prezes Agito SA. „Nagroda ta jest też dodatkowym impulsem do tego, aby jeszcze wnikliwiej analizować potrzeby naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom nie tylko pod względem funkcjonalności strony i serwisu, ale i oferowanego przez Agito.pl asortymentu.” – dodaje

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry