Agito.pl sklepem internetowym roku

Opublikowano: 7 grudnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Podczas wczorajszej Gali finałowej konkursu Webstarfestival 3.0 witryna Agito.pl została uhonorowana podwójnym tytułem „Sklep Internetowy Roku 2007”. Głosami internautów oraz Akademii Internetu największy polski hipermarket z elektroniką użytkową został oceniony jako „Sklep Internetowy roku 2007”.
Webstarfestival to prestiżowy konkurs na najlepsze polskie strony i przedsięwzięcia internetowe. W tegorocznej, trzeciej edycji plebiscytu, przyznano nagrody w 27 kategoriach.

– Jesteśmy dumni z podwójnego  zwycięstwa w konkursie szczególnie, że zarówno eksperci jak i internauci docenili wkład zespołu Agito.pl w tworzenie nowoczesneji przyjaznej platformy handlowej. Dołożymy starań by w przyszłości jeszcze lepiej sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych Klientów – powiedział Tomasz Sypuła, Prezes Zarządu Agito S.A.

Pierwsza nagroda w konkursie Webstarfestival 2007 to już czwarte istotne wyróżnienie branżowe Agito.pl w tym roku. Poprzednie tegoroczne sukcesy serwisu to m. in.:

•    pierwsze miejsce w Plebiscycie Internautów Mistrz Handlu i Usług Mastercard 2007,
•    drugie miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się środkowoeuropejskich firm technologicznych „Deloitte The Fast 50” w kategorii Rising Stars 2007,
•    drugie miejsce w rankingu tygodnika Wprost i portalu Money.pl na Najlepszy Sklep Internetowy 2007 w kategorii elektronika użytkowa.

Hanna LaskowskaAgito.pl sklepem internetowym roku

Podziel się!

O autorze

hania