Agito.pl zdobywcą tytułu Dotcom Roku 2009

Agito.pl zdobyło tytuł Dotcom Roku 2009 przyznawany przez  tygodnik Madia & Marketing. Tytuł przyznano Agito.pl za konsekwencję w działaniu i trafną strategię marketingową, która pozwoliła  na zdobycie pozycji lidera wśród sklepów internetowych na polskim rynku.

Dotcom Roku przyznawany jest na podstawie całorocznej obserwacji dziennikarzy Media & Marketing Polska i szczegółowych analiz przeprowadzanych w ramach realizacji raportów specjalnych.

„Ten tytuł to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. Mamy nadzieje, że marka Agito.pl będzie zawsze kojarzona z najsprawniej funkcjonującym i najlepszym hipermarketem internetowym w Polsce.” – mówi Tomasz Sypuła, Prezes Agito SA.

„Dobry plan i konsekwencja w jego realizacji przynoszą efekty. Cieszę się, że marka Agito.pl jest tak dobrze odbierana.” – mówi Mirosław Fabryczny, Przewodniczący Rady Nadzorczej Agito SA.

Agito.pl zostało uhonorowane licznymi nagrodami takimi jak Gazele Biznesu 2007, Deloitte Technology Fast 50 2008, Mistrz Handlu i Usług 2007 i 2008, Cisco Growing With Technology Award 2008 czy dwa razy z rzędu prestiżową WebstarFestival Award 2007 i 2008.

Agito.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top