Agora Ukraina wystartowała z serwisem Blox.com.ua

Platforma blogowa jest pierwszym projektem uruchomionym przez ukraińską spółkę Agory. Blox.com.ua został zaprojektowany jako platforma do tworzenia jakościowych, merytorycznych blogów tematycznych.

Użytkownicy mogą prowadzić blogi i publikować na nich elementy graficzne i pliki wideo. Mają bezpłatny dostęp do zaawansowanego edytora tekstów i bazy szablonów oraz do narzędzi umożliwiających emisję reklam na blogach. Interfejs serwisu dostępny jest w czterech językach: ukraińskim, polskim, rosyjskim i angielskim, a nowi użytkownicy mogą zakładać blogi po uzyskaniu zaproszenia od zarejestrowanych użytkowników. Najciekawsze blogi platformy będą promowane we współpracy z jednym z najpopularniejszych ukraińskich serwisów internetowych Ukraińska Prawda.

– Rynek ukraiński jest bardzo inspirujący, a społeczność blogerska rozwija się tam w imponującym tempie. Cieszę, się, że będziemy mogli zaoferować ukraińskim blogerom platformę, która tak dobrze służy użytkownikom w Polsce. Wierzę, że społeczność blogerska na Ukrainie szybko zadomowi się na nowej platformie, a my wyniesiemy z tego spotkania bardzo cenne doświadczenia – mówi Tomasz Józefacki, dyrektor pionu Internet Agory.

Blox.com.ua to ukraińska wersja popularnego polskiego serwisu Blox.pl. Polską platformę odwiedza co miesiąc ponad dwa miliony użytkowników (Megapanel PBI/Gemius, październik 2007 r. ).

Spółka Agora Ukraina została powołana w maju 2007 r. przez Agorę SA. Przedmiotem aktywności spółki jest działalność wydawnicza i internetowa na terenie Ukrainy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top