Agora właścicielem Polygamia.pl

Serwis Polygamia.pl, poświęcony konsolom i grom wideo, dołączył do serwisów rozrywkowych Agory.
Serwis Polygamia.pl uzyska wsparcie technologiczne i promocyjne, a zespół redakcyjny zachowa niezależność redakcyjną. Agora, która kupiła domenę Polygamia.pl, brand i cały kontent oraz podpisała umowę na dostarczanie treści, będzie wspomagała dalszy rozwój serwisu.

– Uważamy, że gry są jednym z najciekawszych segmentów rynku rozrywki w internecie. Jeszcze pół roku temu nie mieliśmy serwisu poświęconego grom. Teraz posiadamy Gry Online, sekcje „Gry” na Ściągnij.pl, serwis gierek flashowych NaPrzerwie.pl, serwis kontentowy GameCorner.pl. Uruchomiliśmy także agregujący wszystkie treści serwis Gry.Gazeta.pl. Będziemy dalej rozwijać się w tym obszarze, tworząc serwisy dla różnych grup graczy. W przypadku Polygamii, cenimy serwis i zachowamy jego unikalny newsowy charakter, uznany przez ekspertów, docierający do zaawansowanych graczy – mówi Paweł Wujec, dyrektor serwisów wertykalnych Agory.

W najbliższym czasie Polygamia.pl zostanie przeniesiona na platformę technologiczną Agory.

– To dla Polygamii wyróżnienie, że została zauważona przez Agorę. Działając pod jej skrzydłami, z jednoczesnym zachowaniem starego, specyficznego stylu i niezależności, mamy większe możliwości oraz dostęp do nowocześniejszych technologii. Chcemy być drogowskazem w Internecie, wskazującym na co warto zwrócić uwagę. Zbieramy i komentujemy najnowsze informacje, jak również oceniamy nowe gry. Nie boimy się mieć własnego zdania, które dzięki formule bloga, możemy przekazywać w nieco odmienny sposób. – mówi Piotr Gnyp, wydawca serwisu Polygamia.pl.

Polygamia.pl to opiniotwórczy serwis o konsolach, doceniany przez ekspertów i cytowany przez największe światowe serwisy o grach komputerowych, takie jak Kotakucom czy Destructoid.com. Dotychczasowa oglądalność serwisu to 60 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top