Agora z Dailymotion

Agora i Dailymotion, jeden z popularniejszych serwisów oferujących atrakcyjne materiały wideo użytkownikom na całym świecie, będą współpracować w zakresie wymiany treści audiowizualnych i działań reklamowych.

Dailymotion.com to otwarty serwis internetowy umożliwiający prezentację filmów, wideoklipów lub miniprodukcji w internecie, odwiedzany miesięcznie przez prawie 40 mln użytkowników na całym świecie. Od początku grudnia materiały z tego serwisu będą pojawiały się na stronach internetowych Agory, a produkcje wideo Agory zostaną udostępnione użytkownikom serwisu Dailymotion. W ramach partnerstwa Agora będzie również sprzedawała powierzchnię reklamową Dailymotion reklamodawcom zainteresowanym wykorzystaniem nowych formatów wideo w internecie.

– Współpraca z Dailymotion ma dla nas strategiczne znaczenie. Zyskujemy partnera światowego kalibru, dostęp do jednej z najlepszych technologii dystrybucji wideo, a przede wszystkim atrakcyjną i szybko rosnącą powierzchnię reklamową związaną z treściami wideo. Stawia to nas w ścisłej czołówce polskich graczy na rynku reklamy w serwisach multimedialnych w Polsce – mówi Maciej Wicha, Dyrektor Serwisów Informacyjnych i Społecznościowych Agory, członek zarządu A2 Multimedia.

– Cieszymy się bardzo z tej współpracy. Jest dla nas potwierdzeniem atrakcyjności naszego serwisu, ale też uznaniem dla skuteczności ochrony praw autorskich materiałów wykorzystywanych przez Dailymotion. Współpraca z Agorą udowadnia po raz kolejny jak wiele znaczy Dailymotion dla ważnych firm medialnych na świecie – mówi Mark Zaleski, prezes zarządu Dailymotion.

Dailymotion przykłada szczególną wagę do legalności i przestrzegania praw autorskich materiałów publikowanych w swoim serwisie. Rozwiązania i zabezpieczenia stosowane w serwisie pozwalają na automatyczne wykrywanie nielegalnych materiałów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top