air bites ma już ponad cztery tysiące klientów

Międzynarodowy dostawca szybkiego, szerokopasmowego Internetu, air bites w zaledwie kilka miesięcy działalności na terenie Krakowa i Warszawy, zyskał ponad cztery tysiące klientów. Już wkrótce firma wejdzie do kolejnych dwóch miast, dzięki czemu do końca roku zamierza podwoić liczbę klientów.

‘Tak szybki rozwój air bites nie byłby możliwy gdyby nie nasze przeprowadzane na szeroką skalę akcje marketingowe, współpraca z partnerami i przejmowanie sieci osiedlowych.’ – mówi Marcin Jędrowiak, dyrektor ds. rozwoju w air bites. ‘Potencjał firmy jest jednak znacznie większy niż wskazują na to wyniki.’ – dodaje.

W celu efektywnego zwiększania liczby klientów air bites przygotował między innymi specjalny program partnerski skierowany do trzech grup docelowych: obecnych klientów firmy, sklepów komputerowych i partnerów franchisingowych. Swoim abonentom air bites proponuje prowizje w wysokości 10% od każdego nowo pozyskanego klienta. Sklepy komputerowe z kolei mogą dodawać do swoich zestawów komputerowych usługę internetową air bites i zarabiać nawet 50 PLN za każdego nowego klienta. Natomiast partnerzy franchisingowi (osoby prowadzące działalność gospodarczą związaną z informatyką, telekomunikacją, elektroniką) mogą dołączać sprzedaż usługi air bites do swojej gamy produktów np. w sklepach RTV. Oferta ta kierowana jest również do kawiarenek internetowych, oraz do firm internetowych działających na terenie Krakowa i Warszawy, które obsługują jedynie poszczególne osiedla.

http://www.air-bites.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry