Air Bites testuje nowe technologie

Opublikowano: 19 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Air Bites, międzynarodowy dostawca Internetu, testuje nowe technologie bezprzewodowego dostępu do Internetu przy wykorzystaniu fal licencjonowanego pasma radiowego. Celem trwających testów jest udostępnienie szerokopasmowego dostępu do sieci klientom nie posiadającym możliwości przyłączenia do sieci w sposób 'ortodoksyjny' – czyli wykorzystując łącza DSL, Ethernet, WiFi.

'Testy potrwają 1-2 miesiące. Ich efektem będzie zwiększenie potencjału w ramach istniejących inwestycji Air Bites na terenie całego kraju, oraz uniezależnienie działalności od pośredników, którzy uczestniczą w aktualnym procesie udostępniania bezprzewodowego Internetu. Jak na razie wyniki testów są bardzo obiecujące' – mówi Marcin Jędrowiak, dyrektor ds. rozwoju w Air Bites.

Dostęp za pomocą niewykorzystywanej do tej pory kombinacji dwóch technologii, który jest aktualnie testowany, umożliwi zaspokojenie rosnących oczekiwań użytkowników poprzez zwiększenie zasięgu dostępu do Internetu. Całość unikalnego do tej pory procesu podpinania do Internetu w firmie Air Bites nie ulegnie zmianie i procedura pozostanie prosta i przyjazna dla klientów.

http://www.air-bites.pl

Sylwester KozakAir Bites testuje nowe technologie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.