Air-Europa.pl – nowy serwis o tanich liniach

Opublikowano: 22 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Nowy serwis Air-Europa.pl zapewnia kompleksową informację dotyczącą usług tanich przewoźników lotniczych oraz umożliwia dokonanie wszystkich niezbędnych czynności on-line.

Od pewnego czasu w kraju głośno jest o tanich liniach lotniczych i to nie zawsze w pozytywnym kontekście. Użytkownicy serwisu Air-Europa.pl mają do dyspozycji rzetelne i sprawdzone informacje na temat każdej z tanich linii lotniczych i to nie tylko pozyskane od firm, będących ich właścicielami, ale także niezależne charakterystyki każdego z operatorów. Co więcej, w serwisie znajduje się niezbędnik podróżnika – poradnik jak kupować bilety i umiejętnie korzystać z oferty firm przewozowych oraz rzadko udzielane informacje, typu: ile naprawdę kosztuje lot tanimi liniami, co zawiera, a czego nie zawiera cena biletu, jakie prawa ma podróżny. Ponadto Air-Europa.pl doradza jak nie dać się złapać w pułapkę cenową oraz jak wybrać najtańszą i najlepszą ofertę.

Inauguracja Air-Europa.pl miała miejsce 1 grudnia 2004. Autorzy projektu – twórcy serwisów searchengines.pl oraz dodaj.pl – za cel stawiają sobie promowanie usług tanich przewoźników lotniczych, a przez to maksymalne ułatwienie dokonania korzystnego wyboru potencjalnym pasażerom. Ponadto, za pośrednictwem serwisu Air-Europa.pl, przyszły podróżny może wyszukać optymalne połączenia lotnicze, kupić bilet na samolot, zarezerwować miejsce w hotelu lub hostelu. Już wkrótce za pomocą naszego serwisu będzie można ubezpieczyć się na czas podróży i wypożyczyć samochód w dowolnym kraju europejskim. Air-Europa.pl stawia przede wszystkim na informacje.

http://www.air-europa.pl

Sylwester KozakAir-Europa.pl – nowy serwis o tanich liniach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.