Akcesoria do iPhone

Firma SAD, wyłączny dystrybutor Apple w Polsce, postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom polskich nabywców iPhone, wprowadzając do sprzedaży 8 nowych, najbardziej popularnych akcesoriów do iPhone, między innymi etui i ładowarki samochodowe.
iPhone to urządzenie łączące w sobie telefon komórkowy, szerokoekranowy odtwarzacz cyfrowy iPod® z ekranem dotykowym, oraz supernowoczesne urządzenie do komunikacji internetowej z obsługą poczty elektronicznej, www, wyszukiwarek i map.

„W odpowiedzi na liczne zapytania klientów oferujemy najbardziej popularne i pożądane akcesoria do urządzenia iPhone. Widzimy ogromne zainteresowanie tym produktem w Polsce” – mówi Marcin Babiak, Dyrektor Zarządzający.  „W najbliższym czasie planujemy rozszerzanie oferty akcesoriów o nowe, atrakcyjne i wysokiej jakości produkty.”

www.sad.com.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry