Akcja w Sejmie nagrodzona

Film „Akcja w Sejmie”  zdobył nagrodę VirNick ProSilver na I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Wirusowych „VirNick 2009”. Film był nominowany w kategorii twórców profesjonalnych. TOFI Productions wyprodukowała film w marcu br. na zlecenie agencji G7 dla marki CROPP (należącej do firmy odzieżowej LPP S.A.).

„Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana zarówno przez Klientów, jak i fachowców z branży. Bardzo nas to motywuje i zobowiązuje” – informuje Filip Haman, współwłaściciel TOFI Productions.

Festiwal Filmów Wirusowych „VirNick 2009” odbył się w dniach 19-21 czerwca br. w Krakowie. Jest pierwszym tego typu festiwalem w Polsce i trzecim na świecie. Jego celem jest pokazanie zjawiska oraz fenomenu filmów wirusowych, ich mechanizmów działania i siły oddziaływania na współczesne społeczeństwo. Przewodniczącym Jury był Tomasz Raczek.

TOFI Productions powstałą w 2006 roku. Właścicielami są Filip Haman oraz Tomasz Morawski. Firma zajmuje się produkcją wideo programów telewizyjnych, reklam telewizyjnych, filmów korporacyjnych, a także produkcją reklam internetowych oraz filmów wirusowych. TOFI Productions od początku działalności zrealizowało kilkaset planów zdjęciowych, w tym programów telewizyjnych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych, reklamowych, teledysków oraz reklam viral’owych.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry