Akcja 'wolny w wakacje' z Sympatia.pl

Już po raz drugi serwis randkowy Sympatia.pl organizuje akcję ‘wolny w wakacje’. To jedyna w swoim rodzaju oferta, dająca możliwość wszystkim samotnym na spędzenie lata w miłym towarzystwie.

Zasada uczestnictwa jest bardzo prosta: każdy użytkownik serwisu może oznaczyć się jako wolna osoba, poszukująca bratniej duszy na wspólny, wakacyjny wyjazd.

Akcja spotkała się dużym zainteresowaniem: już w pierwszym dniu swój udział zgłosiło ponad 5 tysięcy użytkowników.

Oprócz szansy na spędzenie wakacji z nowo poznaną osobą, prowadzone są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Co tydzień do wygrania wycieczki do Grecji oraz spływy kajakowe przez Brdę. Z myślą o wszystkich, którym w konkursie dopisze szczęście, organizatorzy przygotowali wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

Sympatia.pl od prawie trzech lat pomyślnie kojarzy znajomości: dzięki niej w związek małżeński wstąpiło już ponad 50 par; cieszy się ogromną popularnością, największą wśród podobnych serwisów, działających w polskim Internecie. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad 1 milion 300 tysięcy profili; na stronach zamieszczonych jest blisko 600 tys. zdjęć.

http://sympatia.onet.pl/wakacje.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry