Akcje PKO BP przez Internet

Wykorzystując cieszącą się dużym zainteresowaniem emisję akcji banku PKO BP, Beskidzki Dom Maklerski uruchomił usługę, której celem jest umożliwienie zakupu akcji tego banku przez Internet. Oferta Beskidzkiego Domu Maklerskiego skierowana jest do wszystkich użytkowników Internetu, którzy chcą zainwestować swoje środki w papiery wartościowe, bez odchodzenia od komputera.

Wraz z uruchomieniem sprzedaży akcji banku PKO BP, rozpoczyna się intensywna, internetowa kampania reklamowa Beskidzkiego Domu Maklerskiego, który dla swoich klientów przygotowuje specjalną ofertę.

Beskidzki Dom Maklerski, poprzez działania promocyjne obejmujące mailing targetowany oraz linki sponsorowane, chce dotrzeć precyzyjnie do nowej grupy klientów i zainteresować ich możliwościami, jakie daje składanie zleceń na papiery wartościowe przez Internet.

‘Usługa umożliwiająca naszym użytkownikom złożenie zleceń na papiery wartościowe przez Internet, działa na naszej stronie internetowej już od dłuższego czasu. Początkowo z usługi tej korzystała tylko wąska grupa użytkowników, systematycznie inwestująca na giełdzie. Od pewnego czasu zauważamy jednak intensywny wzrost zainteresowania składaniem zleceń on-line i powiększanie się grona klientów. Wykorzystując emisję akcji PKO BP i fakt, iż cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem ze strony społeczeństwa, chcielibyśmy rozszerzyć krąg naszych klientów i pokazać, że inwestowanie przez Internet może być nie tylko łatwe, ale również bezpieczne. Wszyscy, którzy chcieliby stać się posiadaczami akcji PKO BP znajdą u nas odpowiedź na to, jak w łatwy sposób, bez ustawiania się w gigantycznych kolejkach, osiągnąć swój cel.’- mówi Agnieszka Jasińska, Project Manager Beskidzkiego Domu Maklerskiego.

Obsługą promocji oraz udostępnieniem zaplecza technologicznego zajęła się Grupa AMP Media , wyspecjalizowana w działaniach z zakresu marketingu interaktywnego.

http://www.bdm.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry