Aktywni w gery.pl

Opublikowano: 15 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski Portal Tematyczny Gery.pl wzbogacił się o nowy serwis poświęcony turystyce, podróżom, przygodzie i sportom ekstremalnym. Serwis Aktywni.gery.pl jest dedykowany ludziom, którzy nie chcą spędzać wolnego czasu wyłącznie w fotelu przed telewizorem.

Na stronach serwisu Aktywni.gery.pl można zdobyć informacje dotyczące alpinizmu, gór, kolarstwa, wędrówki, poznać zagadnienia związane z trekkingiem, opanować kurs pierwszej pomocy czy dowiedzieć się o imprezach turystycznych. Dzięki opisom wypraw i fascynującym, wielobarwnym fotografiom można także wybrać się w wirtualną podróż po świecie. Serwis zawiera również wiele praktycznych informacji takich jak aktualna, szczegółowa prognoza pogody czy mapy i opisy polskich regionów i miast. Wizytówką serwisu jest bogata, licząca prawie 8000 pozycji, baza miejsc noclegowych w atrakcyjnych turystycznie regionach – zarówno tych znanych i modnych jak i mniej popularnych, ale równie ciekawych.

– Serwis Aktywni – podróże i przygoda to coś więcej niż baza turystycznych wycieczek sprzedawanych przez biura podróży. I choć użytkownik może za naszym pośrednictwem skorzystać z oferty wyjazdu w niemal wszystkie miejsca świata, skupiamy się przede wszystkim na przekazywaniu informacji dotyczących aktywnego trybu życia. Dlatego tak wiele miejsca na naszych stronach zajmują wiadomości niezbędne każdej osobie która chce w sposób ciekawy spędzać wolny czas. Pokazujemy też, że „ciekawie” nie musi znaczyć „drogo”, zachęcając naszych użytkowników do wycieczek rowerowych, czy uprawiania biegów na orientację – mówi Marcin Cikorski, redaktor naczelny serwisu aktywni.gery.pl

– Witryny poświęcone turystyce należą do najczęściej odwiedzanych w sieci. Dlatego postanowiliśmy ułatwić naszym użytkownikom dostęp do obecnych od dawna w naszym serwisie treści dotyczących aktywnego stylu życia, tworząc jednocześnie serwis dla „obieżyświatów”. Mamy nadzieję, że znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy wypraw na drugi koniec świata jak i ci, którzy spędzają wolny czas zwiedzając najbliższą okolicę – powiedział Gerard Grech, dyrektor portalu Gery.pl

W najbliższym czasie nastąpi pełna integracja serwisu z poświęconym rowerom działem mtb.gery.pl, co pozwoli na stworzenie jednego z najciekawszych w polskim internecie miejsc dla miłośników kolarstwa.

http://aktywni.gery.pl

Sylwester KozakAktywni w gery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.