Alternatywny dostęp w Gery.pl

Coraz więcej serwisów i witryn uruchamia we współpracy z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi własne usługi wdzwanianego dostępu do Internetu. Gery.pl jest kolejnym z większych polskich portali, które umożliwiły połączenia z Internetem poprzez własny, ogólnopolski numer dostępowy.

Oferowana przez Gery.pl pod numerem 020 9590 usługa dostępowa przeznaczona jest zarówno dla użytkowników modemów jak i adapterów ISDN. Nieodłącznym elementem tej usługi jest pakiet dodatkowych korzyści dla użytkowników Gery.pl łączących się poprzez ów numer dostępowy. Właśnie tym użytkownikom został umożliwiony preferencyjny lub darmowy dostęp do płatnych serwisów Gery.pl.

– Wdrożenie nowego numeru to również zapowiedź zmian. Większość płatnych usług w portalu zostanie otworzona dla korzystających z tego numeru. Dzięki temu użytkownicy łączący się przy pomocy modemów skorzystają, ponieważ nie będą musieli uiszczać opłaty tak jak do tej pory, czyli SMS-em. Ułatwiony dostęp tyczy między innymi najpopularniejszych części portalu, takich jak ogłoszenia, baza przepisów kulinarnych czy przeszukiwania serwisu noclegowego – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl.

Dzięki współpracy z technologicznym partnerem Gery.pl, firmą InterGate, użytkownicy portalu Gery.pl otrzymali szybkie połączenie z Internetem. InterGate sp. z o.o. dysponuje własną infrastrukturą telekomunikacyjną, pozwalającą na konkurowanie zarówno z TP jak i Energisem, który dotychczas praktycznie opanował rynek alternatywnych wobec Telekomunikacji Polskiej połączeń wdzwanianych do Internetu.

Cena połączeń z numerem dostępowym Gery.pl jest taka sama, jak w przypadku numeru TPSA czy połączeń oferowanych przez inne portale.

http://numer.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top