Nowa gra twórców Angry Birds – będzie kolejny hit?

Firma Rovio znana jest z wielkiego sukcesu, czyli z gry Angry Birds. Wczoraj zapowiedziała nową produkcję – Amazing Alex. Czy będzie cieszył się równie wielkim powodzeniem?

W maju Mikael Hed, prezes Rovio, powiadomił w fińskiej telewizji, że następcą Angry Birds może być gra o nazwie Amazing Alex i oparta będzie na pomyśle gry Contraptions Casey:

http://www.youtube.com/watch?v=JlqNa9mEqNE

W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzał wreszcie zapowiadany w maju projekt, którego oficjalna premiera przewidziana jest na lipiec.

Gra Amazing Alex będzie posiadała sto poziomów a głównym zadaniem gracza będzie dostosowanie dostępnych na danym poziomie rekwizytów w celu stworzenia łańcucha reakcji, które pozwolą zakończyć poziom.

Gra Amazing Alex oprócz stworzonych przez Rovio poziomów oferuje również dla graczy 35 interaktywnych przedmiotów, które pozwolą grającym projektowanie i publikowanie własnych poziomów.

Firma Rovio poprzez grę Angry Birds stała się ekspertem w dziedzinie gier na urządzenia przenośne. Potrafiła również poprzez plany stworzenia filmów animowanych i lunaparków wykorzystać popularność Angry Birds w innych dziedzinach rozrywki.

Amazing Alex, następca Wściekłych Ptaków, będzie ogromnym wyzwaniem dla Rovio i zarazem sprawdzianem czy Angry Birds był tylko jednorazowym sukcesem. Czy Amazing Alex będzie cieszyć się równie wielką popularnością?

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top