Nowa gra twórców Angry Birds – będzie kolejny hit?

Firma Rovio znana jest z wielkiego sukcesu, czyli z gry Angry Birds. Wczoraj zapowiedziała nową produkcję – Amazing Alex. Czy będzie cieszył się równie wielkim powodzeniem?

W maju Mikael Hed, prezes Rovio, powiadomił w fińskiej telewizji, że następcą Angry Birds może być gra o nazwie Amazing Alex i oparta będzie na pomyśle gry Contraptions Casey:

http://www.youtube.com/watch?v=JlqNa9mEqNE

W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzał wreszcie zapowiadany w maju projekt, którego oficjalna premiera przewidziana jest na lipiec.

Gra Amazing Alex będzie posiadała sto poziomów a głównym zadaniem gracza będzie dostosowanie dostępnych na danym poziomie rekwizytów w celu stworzenia łańcucha reakcji, które pozwolą zakończyć poziom.

Gra Amazing Alex oprócz stworzonych przez Rovio poziomów oferuje również dla graczy 35 interaktywnych przedmiotów, które pozwolą grającym projektowanie i publikowanie własnych poziomów.

Firma Rovio poprzez grę Angry Birds stała się ekspertem w dziedzinie gier na urządzenia przenośne. Potrafiła również poprzez plany stworzenia filmów animowanych i lunaparków wykorzystać popularność Angry Birds w innych dziedzinach rozrywki.

Amazing Alex, następca Wściekłych Ptaków, będzie ogromnym wyzwaniem dla Rovio i zarazem sprawdzianem czy Angry Birds był tylko jednorazowym sukcesem. Czy Amazing Alex będzie cieszyć się równie wielką popularnością?

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry