Amazon.com w 9sekund.pl

Serwis 9sekund.pl, porównujący oferty różnych sklepów i serwisów aukcyjnych rozpoczyna współpracę z największym na świecie sprzedawcą internetowym amazon.com.

Pogłoski o spodziewanym pojawieniu się Amazon w Polsce zaczęły pojawiać się w środę, 5 kwietnia. Kilka internetowych dzienników podało informacje o dosyć tajemniczym wejściu tego międzynarodowego giganta na polski rynek. Wiadomo było, że oferta sklepu na pewno nie pojawi się pod adresem amazon.pl.

Byliśmy zaskoczeni pojawieniem się przecieków – przyznaje szef zespołu 9sekund.pl, Łukasz Kuncewicz. – Przyspieszyło to niektóre nasze działania, i dzięki temu możemy teraz z dumą powiedzieć, że mamy w swojej ofercie produkty największego sklepu na świecie.

Jak na razie, Amazon sprzedaje na 9sekund.pl książki, muzykę i filmy DVD, w ogromnej większości są to wydawnictwa angielskojęzyczne. Oferta nie stanowi więc zagrożenia dla polskich sprzedawców.

Obecnie porównujemy ponad 100.000 najciekawszych produktów z firmy Amazon, i cały czas ta liczba rośnie. – wyjaśnia Marcin Górecki, analityk systemu w 9sekund.pl. – Współpraca z Amazonem to naturalny krok w rozwoju serwisu. Rozpoczynaliśmy od sklepów internetowych, po roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o serwisy aukcyjne. Teraz czas na produkty zagraniczne, także przecież dostępne w Polsce.

Wielu polskich internautów nawet nie wie, że można przez internet kupować zagraniczne produkty. Koszty przesyłki są zwykle wysokie, ale czasami danej rzeczy po prostu nie można kupić w Polsce. Ta oferta skierowana jest głównie do osób zainteresowanych książkami w innych niż polska wersjach językowych, niszową muzyką, starymi filmami – dodaje Łukasz Kuncewicz.

Obecnie 9sekund.pl porównuje ponad 1,7mln ofert ze sklepów internetowych oraz ponad 1,1mln ofert z serwisów aukcyjnych.

http://9sekund.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top