Amazon w porównywarce Okazje.info

Porównarka Okazje.info nawiązała współpracę z Amazon, dzięki temu na jej stronach prezentowanych jest ponad sto tysięcy ofert sklepu, liczba ta w najbliższym czasie ma się zwiększyć do ponad pół miliona.

– Skupiliśmy się na pozyskaniu artykułów trudno dostępnych w Polsce, przede wszystkim nowości oraz wiodących światowych marek jak Miss Sixty, Quiksilver czy Burberry – komentuje Piotr Broniarczyk, prezes Okazje.info. Wierzymy, że prezentacja Amazon.co.uk w polskich serwisach pozwoli przełamać opory przed kupowaniem za granicą. W niedalekiej przyszłości planujemy też prezentację innych popularnych sklepów, np. Asos – dodaje.

Amazon w porównywarce Okazje.info 1

Aby ułatwić korzystanie z oferty Amazonu, ceny prezentowanych produktów przeliczane są – zgodnie z obowiązującym kursem – z funtów na złotówki. Użytkownik informowany jest również o darmowej wysyłce do Polski.

Amazon to największy na świecie sklep internetowy, dla Okazje.info jest to duży krok w rozwoju oferty produktowej. W ostatnim czasie serwis nawiązał współpracę z Vobis, Empik, YvesRocher, Gandalf, czy Perfumerie Douglas.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry