Amerykański klient agencji SUPERMEDIA Interactive

Opublikowano: 19 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kolejnym klientem agencji SUPERMEDIA Interactive została amerykańska firma Aldec.

Zadaniem agencji była modernizacja serwisu aldec.com, którego głównym celem jest budowanie wizerunku, prezentacja produktów oraz dostarczanie informacji na temat działalności firmy.

Aldec dostarcza wysokiej jakości rozwiązania EDA (Electronic Design Automation) na rynki Ameryki Północnej, Europy i Azji. Za główny cel stawia sobie tworzenie oprogramowania integrującego i wspierającego proces weryfikacji projektów elektronicznych dla różnorodnych branż i segmentów rynku. Firma jest producentem nowoczesnego oprogramowania do projektowania układów scalonych FPGA i ASIC.

Serwis Aldec kierowany jest do inżynierów elektroników, projektujących układy cyfrowe, managerów dużych firm elektronicznych oraz obecnych użytkowników rozwiązań programistycznych.

Witryna w przystępny sposób prezentuje ofertę produktową firmy oraz dostarczane rozwiązania. Odbiorcy mogą tam znaleźć informacje na temat historii i działalności Aldec, pracowników firmy, jej partnerów, inwestorów i klientów oraz kanałów dystrybucji.

Strona internetowa Aldec wykonana została przez SUPERMEDIA Interactive zgodnie z korporacyjnymi wytycznymi firmy, zasadami użyteczności interfejsów oraz najnowszymi standardami programistycznymi.

Ponadto, agencja przygotowała kreacje do kampanii reklamowej w internecie na rynku amerykańskim.

http://www.aldec.com/

Sylwester KozakAmerykański klient agencji SUPERMEDIA Interactive

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.