AMP Media dla MON

Opublikowano: 31 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja Interaktywna AMP Media na zlecenie Departamentu Wychowania i Promocji Obronnosci (DWiPO) Ministerstwa Obrony Narodowej przygotowała wortal „Wojsko Polskie”. Wortal „Wojsko Polskie” stanowi jednocześnie integralna część serwisu WWW Ministerstwa Obrony Narodowej.

Zgodnie z przyjętymi założeniami serwis w przystępny i ciekawy sposób udostępnia internautom informacje o Wojsku Polskim i problemach obronności kraju. Serwis adresowany jest zarówno do środowiska wojskowego i cywilnego. Grupą docelową jest w przeważającej części młodzież.

Na potrzeby wortalu AMP Media wykonała system zarzadzania trescia (CMS). Zakres zlecenia obejmował również przygotowanie projektu graficznego. Obecnie AMP Media we współpracy z Departamentem Wychowania i Promocji Obronności Ministerstwa Obrony Narodowej
zajmuje się promocją wortalu w Internecie.

http://www.wojskopolskie.pl/wortal

Sylwester KozakAMP Media dla MON

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.