AMP Media przygotowała nową wersję strony Arytron

Polska marka damskiej odzieży ekskluzywnej ARYTON uruchomiła nowy serwis i sklep internetowy.  Nowe strony są dostępne pod adresami www.aryton.pl i www.sklep.aryton.pl

Aryton wystartował z nowym serwisem i e-sklepem. Marka postawiła na czytelną i jasną komunikację. Odbiorcy po wejściu na stronę mają czuć się na swobodnie i komfortowo. Mogą zapoznać się z propozycjami wizerunkowymi, ale mają też mieć  łatwy i intuicyjny dostęp do produktów. Na zdjęciach widać to, z czego Aryton słynie od lat – szlachetność tkanin (wełen, kaszmirów i naturalnych skór i in.) oraz modowy kierunek marki.  Na stronie wykorzystano sesję wizerunkową ze znaną, pochodzącą z Rosji, modelką– Lys Inger. Zdjęcia wykonała fotograf Aldona Karczmarczyk.

AMP Media przygotowała nową wersję strony Arytron 1

Dla wygody klientek maksymalnie uproszczono proces sprzedaży w e-sklepie. Do tego na stronie zamieszczono przydatne informacje – dokładne opisy produktów, tabelę rozmiarów wraz z informacjami, jak odpowiednio dobrać  ubrania. Do każdego wybranego produktu pojawia się też propozycja stylizacji – zestawienie całej kreacji.

Aryton stawia na interakcję – wybranym produktem można „podzielić” się ze znajomymi – wysłać stylizację na portale Facebook czy Pinterest. Nie zabrakło takich aktywności jak newsletter – dzięki zapisom można liczyć na ciekawe informacje i specjalnie dedykowane promocje.

Nowością w Arytonie jest specjalna strona z BLOGIEM marki. Będą tam na bieżąco zamieszczane wpisy znanych blogerek i osób ze świata mody i kultury, z którymi marka będzie współpracować.

AMP Media przygotowała nową wersję strony Arytron 2Stronę serwisu i e-sklepu przygotowała i wdrożyła firma AMP Media. Portal i e-sklep będą promowane w Internecie – na portalach internetowych oraz z wykorzystaniem działań SEM i SEO. Kampanię przygotowuje firma we współpracy również z agencją AMP Media.  Agencja realizuje także działania social media.

Marka i firma Aryton to polska firma rodzinna, działająca na rynku od 20 lat, projektująca  i produkująca ubrania doskonałej jakości dla wymagających kobiet. Laureat wielu nagród, w kilkakrotnie Doskonałości Mody Twojego Stylu.  Obecnie marka posiada ponad 30 salonów w całej Polsce.

Informacja pochodzi od Partnera e-biznes.pl, firmy AMP Media.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top