Anonimowe domeny globalne

Serwis Domeny.pl wprowadził usługę – zastrzeganie danych abonenckich dla domen globalnych (“Ochrona prywatności”).
– Usługa pozwoli firmom i osobom prywatnym ukryć swoje dane w rejestrach domen globalnych. Daje to ochronę, która jest prawem każdego obywatela. Dzięki temu można ustrzec się przed konsekwencjami związanymi z publikacją informacji o właścicielu domeny. Chodzi tu m.in. o nieczyste zagrania ze strony konkurencji – mówi Marcin Majerek z serwisu Domeny.pl.

Jego zdaniem ukrycie danych abonenta pozwoli także ograniczyć coraz większą ilość spamu i zablokować działalność cybersquatterów. – Informacje z rejestrów to jedno z podstawowych źródeł działalności spamerów i handlarzy domenami – uważa Marcin Majerek.
Usługę “Ochrona prywatności” (dotyczy domen nowych i już zarejestrowanych) można zamówić podczas standardowej rejestracji domen w Domeny.pl, albo po przeniesieniu domeny do tego serwisu.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry