Anonser – wzrost popularności o 400%

Opublikowano: 20 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Przeglądarka produktów i usług Anonser.pl zakończyła zeszły rok rekordowym, czterokrotnym wzrostem popularności serwisu. O ponad 400 % zwiększyła się ilość unikalnych użytkowników z 54 tys. w styczniu do 223 tys. w grudniu ubiegłego roku. Równie efektowny był wzrost ilości odsłon serwisu.

W grudniu 2004 roku przeglądarka zanotowała ponad 3 mln odsłon co daje ponad dwukrotny wzrost w stosunku do początku roku. Wyraźnie widać stale, co miesiąc zwiększającą się liczbę odwiedzających serwis Anonser.pl, oraz jeszcze dynamiczniejszy przyrost ilości stałych i lojalnych odbiorców informacji handlowej dostarczanej przez przeglądarkę.

Użytkownik korzystający z przeglądarki ma możliwość przeglądania oraz porównywania ofert handlowych i ogłoszeń z wielu wyspecjalizowanych serwisów.

http://www.anonser.pl

Sylwester KozakAnonser – wzrost popularności o 400%

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.