ANSWEAR otwiera sklep na Węgrzech

Węgry to kolejna lokalizacja ANSWEAR – sklepu odzieżowego online. Jest to kolejny kraj po Czechach, Rumunii, Słowacji i Ukrainie.

W 2014 roku, gdy rozpoczynaliśmy projekt ekspansji zagranicznej naszej spółki, postawiliśmy sobie cel: w ciągu 2 lat sprzedaż zagraniczna ANSWEAR ma zrównać się ze sprzedażą w Polsce. Już teraz możemy oficjalnie ogłosić, że udało nam się zrealizować ten plan z nawiązką. We wrześniu 2016 sprzedaż zagraniczna stanowiła 52 proc. całej sprzedaży. Ze względu na bardzo szybki rozwój firmy na rynkach zagranicznych, odsetek ten będzie prawdopodobnie nadal rósł z miesiąca na miesiąc – powiedział Wojciech Tomaszewski, dyrektor ds. marketingu i e-commerce w ANSWEAR.

ekspansja-zagraniczna-infografika

 

Działanie w każdej z lokalizacji jest oparte na tym samym schemacie – stałej struktury zarządzanej centralnie z Polski. Zagraniczne rynki mają swoich Country Managerów, którzy prowadzą działania bezpośrednio z danego kraju. W Czechach i na Słowacji zamówienia są dostarczane w 24 godziny. W Rumunii i na Węgrzech paczki będą trafiać do klientów w ciągu 48 godzin. Z kolei na Ukrainie czas oczekiwania wynosi 4 dni, co i tak plasuje ANSWEAR wyżej od największej konkurencji w tym kraju.

 

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry