AP Consulting i Abi-Soft partnerami Scali

Obie firmy znalazły się wśród pierwszych piętnastu na świecie, które uzyskały akredytację w nowym programie partnerskim Scala Business Solutions. AP Consulting i Abi-Soft nabyły prawo do sprzedaży licencji oprogramowania oraz świadczenia usług związanych z wdrożeniem rozwiązań Scali w Polsce. Na początku kwietnia nowym partnerem Scali została ponadto firma UM-Data.

Nowy program partnerski Scali, ogłoszony w marcu b.r., adresowany jest do firm, które posiadają potencjał pozwalający na sprzedaż i wdrażanie pakietu klasy ERP II. Od kandydatów na partnerów Scala oczekuje doświadczenia w obszarze systemów wspomagających zarządzanie lub gotowości do jego zdobywania. Celem programu jest zapewnienie klientom Scali wysokiej jakości usług, dostarczanych przez wykwalifikowanych i wyszkolonych partnerów.

“Przyznanie statusu Akredytowanego Partnera Scali oznacza nasze profesjonalne podejście do klientów oraz wysoką jakość świadczonych usług – mówi Piotr Deszczka, Account Manager w AP Consulting. – Akredytacja z jednej strony jest potwierdzeniem naszego doświadczenia w konsultingu IT, a jednocześnie obliguje nas do dalszego podnoszenia poziomu świadczonych usług.”

“Długo poszukiwaliśmy produktu, który charakteryzowałby się dużą elastycznością funkcjonalną, a zarazem zapewniał stabilność działania – powiedział Mirosław Wcislek, Wiceprezes UM-Data. – Nasza wiedza i doświadczenie w dotychczasowej pracy z systemem Scala pozwoliły nam stwierdzić, że to jest ten produkt, o który nam chodziło. Na podjęcie decyzji o partnerstwie wpłynęło także bardzo profesjonalne i zarazem bardzo wyrozumiałe podejście partnerskie ze strony Scala Business Solutions. Cieszymy się, iż dołączyliśmy do grupy partnerów tak znanej i renomowanej firmy. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści obu firmom.”

“Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyły tak profesjonalne i doświadczone na rynku ERP firmy – mówi Peter Bornschein, Dyrektor Zarządzający w Scala Business Solutions Polska. – Scala bardzo starannie przeprowadza proces akredytacji partnerów, ponieważ świadczenie klientom usług na najwyższym poziomie jest naszym nadrzędnym celem. Chcemy stworzyć taką sieć partnerów, którzy nie konkurują ze sobą Stworzenie odpowiedniej bazy partnerów pomaga nam ten cel osiągnąć. Mamy nadzieję, że wkrótce grono naszych partnerów powiększy się o kolejne doświadczone i profesjonalne firmy. ”

http://www.scala.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry