Aplikacja Ceneo dostępna już na telefony z Androidem

Opublikowano: 12 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Aplikacja jest już dostępna w Android Markecie, osoby posiadające do tej pory widget mogą ją pobrać jako aktualizację.

Dostępny do tej pory widget Ceneo umożliwiał wyszukiwanie produktów w katalogu Ceneo poprzez wpisanie nazwy, głosowo oraz za pomocą skanera kodów kreskowych. Wyniki wyszukiwania były prezentowane w mobilnej wersji porównywarki (m.ceneo.pl). Obecnie widget jest zintegrowany z nową aplikacją, dostarczając w ten sposób kompleksowego rozwiązania.

Aplikacja Ceneo dostępna już na telefony z Androidem 1Aplikacja Ceneo na Androida jest bardzo przydatnym narzędziem. Umożliwia porównywanie cen podczas zakupów w tradycyjnych sklepach, za jej pośrednictwem można także przejść na stronę e-sklepu w celu dokonania zakupu – mówi Joanna Heine, Starszy Analityk Biznesowy z Ceneo.plcały czas obserwujemy rosnącą sprzedaż smartphonów, Android jest jednym z najbardziej znaczących obecnie systemów operacyjnych dostępnych na telefony czy tablety. W skali globalnej każdego dnia aktywowanych jest aż 500 tysięcy urządzeń z Androidem. To dla nas bardzo ważne, aby nadążać za trendami i dostarczać użytkownikom mobilnym jak najlepszych rozwiązań.

Sylwester KozakAplikacja Ceneo dostępna już na telefony z Androidem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.