Aragon- nowa księgarnia

W sieci pojawiła się księgarnia Aragon.pl. Według zapowiedzi twórców, w ofercie znajdują się książki przydatne w pracy polskim e-biznesmenom, czyli ludziom, którzy tworzą “polski Internet”.

Oprócz książek z takich dziedzin, jak marketing, zarządzanie, reklama czy programowanie, księgarnia oferuje także inne produkty, jak książki elektroniczne, gry i materiały edukacyjne. W przyszłości udostępniane będą na stronach księgarni także sprawozdania roczne oraz raporty niektórych firm internetowych.

Stworzyliśmy księgarnie skierowaną ściśle nie do użytkowników, ale do twórców “polskiego Internetu”. Chcemy, aby w przyszłości Aragon.pl był kojarzony głownie z książkami dla webmasterów, administratorów, programistów oraz entuzjastów elektronicznego marketingu – mówi Kamil Cebulski, współtwórca Aragon.pl, odpowiedzialny za kontakt z klientami.

Oprócz tradycyjnych książek w ofercie znajdują się różnego rodzaju raporty, szkolenia oraz kursy w postaci elektronicznej, co jest rzadkością w innych księgarniach internetowych.

Ponieważ prowadzimy również sprzedaż informacji elektronicznych, musieliśmy oprogramowanie księgarni tworzyć od podstaw. Dzięki temu w pełni wykorzystujemy jego możliwości oraz jesteśmy w stanie szybko zareagować na każde jego uszkodzenie lub wadliwe działanie – podkreśla Tomasz Kapelak, współtwórca Aragon.pl i administrator księgarni.

Księgarnia oferuje również udział w Programie Partnerskim. Charakteryzuje się on wieczną prowizję dla partnera od sprzedaży książek poleconym klientom.

http://www.aragon.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry