Aragon- nowa księgarnia

Opublikowano: 20 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W sieci pojawiła się księgarnia Aragon.pl. Według zapowiedzi twórców, w ofercie znajdują się książki przydatne w pracy polskim e-biznesmenom, czyli ludziom, którzy tworzą „polski Internet”.

Oprócz książek z takich dziedzin, jak marketing, zarządzanie, reklama czy programowanie, księgarnia oferuje także inne produkty, jak książki elektroniczne, gry i materiały edukacyjne. W przyszłości udostępniane będą na stronach księgarni także sprawozdania roczne oraz raporty niektórych firm internetowych.

Stworzyliśmy księgarnie skierowaną ściśle nie do użytkowników, ale do twórców „polskiego Internetu”. Chcemy, aby w przyszłości Aragon.pl był kojarzony głownie z książkami dla webmasterów, administratorów, programistów oraz entuzjastów elektronicznego marketingu – mówi Kamil Cebulski, współtwórca Aragon.pl, odpowiedzialny za kontakt z klientami.

Oprócz tradycyjnych książek w ofercie znajdują się różnego rodzaju raporty, szkolenia oraz kursy w postaci elektronicznej, co jest rzadkością w innych księgarniach internetowych.

Ponieważ prowadzimy również sprzedaż informacji elektronicznych, musieliśmy oprogramowanie księgarni tworzyć od podstaw. Dzięki temu w pełni wykorzystujemy jego możliwości oraz jesteśmy w stanie szybko zareagować na każde jego uszkodzenie lub wadliwe działanie – podkreśla Tomasz Kapelak, współtwórca Aragon.pl i administrator księgarni.

Księgarnia oferuje również udział w Programie Partnerskim. Charakteryzuje się on wieczną prowizję dla partnera od sprzedaży książek poleconym klientom.

http://www.aragon.pl

Sylwester KozakAragon- nowa księgarnia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.