Archiwum według Sybase

Sybase wprowadził do oferty Dynamic Archive, opracowane wspólnie z firmą OuterBay Technologies narzędzie archiwizacji danych online. Oprogramowanie pozwala zredukować koszty utrzymania danych w systemach produkcyjnych dzięki regularnemu usuwaniu nieaktywnych informacji. W ten sposób Dynamic Archive zwiększa wydajność produkcyjnych baz danych od 30 do 80%.

Dynamic Archive to odpowiedź na problemy związane z zarządzaniem i przyrostem danych. Inicjatywy takie jak Sarbanes-Oxley, HIPAA oraz Bazylea II zmuszają firmy do przechowywania informacji przez okres minimum dwóch lat.

Zarówno regulacje prawne, jak i rozwój samych przedsiębiorstw powodują, że organizacje w coraz większym stopniu borykają się ze wzrostem ilości danych. Ich wielkość rośnie w tempie do 125% rocznie, przy czym większość informacji zawartych w systemach produkcyjnych pozostaje niewykorzystywana. Ma to kolosalny wpływ na wydajność systemów informatycznych i koszty ich utrzymania.

Dynamic Archive to rozwiązanie, które pozwala uporać się z nadmiarem informacji w przedsiębiorstwie. Technologia umożliwia automatyczne składanie danych transakcyjnych we wcześniej ustalonym miejscu. Do tej pory niewykorzystywane dane można było przenieść do backupu, wówczas jednak były one niedostępne dla użytkownika.

Obecnie dzięki automatycznemu zarządzaniu danymi możliwe jest nie tylko wykonywanie operacji na danych nieaktywnych, ale również zwiększenie wydajności nawet o 80%.

http://www.sybase.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top