Archiwum wiadomości w Cafe News

Ukazała się nowa wersja 2.0.0.7 popularnej przeglądarki informacji z codziennej prasy internetowej Cafe News. Najważniejszą zmianą wprowadzoną w programie jest archiwum wiadomości pozwalające przeczytać artykuły do siedmiu dni wstecz.

Dzięki tej opcji w systemie Cafe News znajduje się teraz ponad 14 tysięcy nagłówków prasowych z ostatniego tygodnia, pobranych z najważniejszych portali internetowych. Przez kliknięcie na nagłówku można natychmiast przenieść się do jego treści. Aplikacja automatycznie zapamiętuje i odpowiednio oznacza przeczytane artykuły oraz powiadamia sygnałem dźwiękowym o nowych wiadomościach pojawiających się w wybranych kanałach informacyjnych.

W najnowszej wersji opcja zarządzania nowymi i przeczytanymi wiadomościami została rozbudowana o menu kontekstowe wywoływane przez kliknięcie prawym przyciskiem myszki w oknie wiadomości.

Obecnie aplikacja Cafe News obsługuje ponad sto kanałów informacyjnych pogrupowanych w kilkunastu kategoriach takich jak: wiadomości dnia, wiadomości regionalne, sport, finanse i ekonomia, prawo, biznes i gospodarka, komputery, media, nauka i technika, kultura i wiele innych. Codziennie w systemie Cafe News ukazuje się ponad dwa tysiące aktualizowanych na bieżąco wiadomości.

http://www.mmcafe.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top