Arena.pl po pierwszym półroczu notuje blisko 200 tys. zł zysku

Właściciel platformy sprzedaży Arena.pl zanotował w I połowie 2016 r. ponad 876 tys. zł przychodu i prawie 179 tys. zł zysku netto. Od momentu startu w lutym, do końca półrocza bieżącego roku, platforma podwoiła liczbę dostępnych produktów, których obecnie jest około 4 mln. Firma współpracuje z 2 tys. zarejestrowanymi sprzedawcami.

Zgodnie z ideą współwłasności, partnerzy Arena.pl mogą stać się jej właścicielami. Użytkownicy serwisu dokonując transakcji zbierają punkty, które mogą być w przyszłości wymienione m.in. na akcje Spółki. To pierwszy na świecie program współwłasności w społeczności, finansowany wyłącznie przez polski kapitał.

arenaNaszym celem strategicznym jest pozycja wicelidera polskiego rynku e-commerce. Zanotowaliśmy mocny start, z którego jesteśmy zadowoleni. Na rynku jest miejsce dla kolejnego mocnego gracza, a naszym atutem jest m.in. oryginalny model współwłasności Arena.pl, który chcemy propagować – powiedział prezes Michał Kowalski.

Partnerem strategicznym projektu jest MasterCard, głównym udziałowcem jest fundusz LMB Capital, w połowie należący do Banku SGB.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top