ArsLege.pl pnie się w górę

Opublikowano: 13 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Popularność serwisu ArsLege.pl oferującego audio ustawy i prawnicze testy on Line, rośnie. Zaledwie po sześciu miesiącach funkcjonowania udało się osiągnąć wynik ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie.

– Stało się to, co musiało się stać i na co ciężko pracowaliśmy – cieszy się Tomasz Ostrowski Prezes Zarządu Prawomaniacy Sp. z o.o. będącej właścicielem serwisu Ars Lege. – Rzeczywiście wynik 10 tysięcy użytkowników dziennie, osiągnięty w tak krótkim czasie, dla wielu start-upów pozostaje jedynie w sferze marzeń. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i chcemy dalej konsekwentnie realizować naszą  strategię rozwoju i budowy multimedialnego centrum wiedzy prawniczej. To co osiągnęliśmy do tej pory, cieszy nas i motywuje, ale to dopiero początek. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, – dodaje Ostrowski – najlepsze dopiero przed nami.
ArsLege.pl pnie się w górę 1

– Jedne z większych wyzwań jakie teraz stoją przed spółką to właściwa konwersja rosnącej popularności na sprzedaż swoich produktów, oraz konieczność budowy odpowiednio dobranej oferty reklamowej. Grupa docelowa użytkowników jest bardzo jasno określona i stanowi ciekawą i atrakcyjną grupę konsumentów – mówi Marek Dornowski z Funduszu INQBE, będącego inwestorem i współwłaścicielem serwisu – dużym błędem byłoby z tego nie skorzystać.

Hanna LaskowskaArsLege.pl pnie się w górę

Podziel się!

O autorze

hania