ArsLege.pl pnie się w górę

Popularność serwisu ArsLege.pl oferującego audio ustawy i prawnicze testy on Line, rośnie. Zaledwie po sześciu miesiącach funkcjonowania udało się osiągnąć wynik ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie.

– Stało się to, co musiało się stać i na co ciężko pracowaliśmy – cieszy się Tomasz Ostrowski Prezes Zarządu Prawomaniacy Sp. z o.o. będącej właścicielem serwisu Ars Lege. – Rzeczywiście wynik 10 tysięcy użytkowników dziennie, osiągnięty w tak krótkim czasie, dla wielu start-upów pozostaje jedynie w sferze marzeń. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i chcemy dalej konsekwentnie realizować naszą  strategię rozwoju i budowy multimedialnego centrum wiedzy prawniczej. To co osiągnęliśmy do tej pory, cieszy nas i motywuje, ale to dopiero początek. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, – dodaje Ostrowski – najlepsze dopiero przed nami.
ArsLege.pl pnie się w górę 1

– Jedne z większych wyzwań jakie teraz stoją przed spółką to właściwa konwersja rosnącej popularności na sprzedaż swoich produktów, oraz konieczność budowy odpowiednio dobranej oferty reklamowej. Grupa docelowa użytkowników jest bardzo jasno określona i stanowi ciekawą i atrakcyjną grupę konsumentów – mówi Marek Dornowski z Funduszu INQBE, będącego inwestorem i współwłaścicielem serwisu – dużym błędem byłoby z tego nie skorzystać.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry