ASAP – kanał radiowy dla i o branży reklamowej

Muzyki ze znanych reklam radiowych i telewizyjnych można od dzisiaj słuchać w specjalnym kanale radiowym uruchomionym przez Gadu-Gadu – w radiu internetowym Gadu-Radio ASAP. Muzyka przerywana jest anegdotami opowiadanymi przez osoby z branży reklamowej.
ASAP to kanał o branży i dla branży reklamowej, domów mediowych i wszystkich interesujących się reklamą. To zarazem pierwszy na polskim rynku mediowym kanał radiowy poświęcony tylko i wyłącznie tej branży. W kanale ASAP emitowana jest muzyka z popularnych reklam, radiowych i telewizyjnych.

W pasku tekstowym RDS (na playerze Gadu-Radia) emitowana jest jednocześnie informacja o tytule oraz reklamie, z jakiej pochodzi utwór. W ten sposób – jeśli spodobała nam się w telewizji lub radiu muzyka ze spotu reklamowego – w Gadu-Radio ASAP możemy poznać wykonawcę i nazwę utworu, posłuchać przebojów, które posłużyły znanym markom lub dopiero tym wchodzącym na rynek za muzyczne tło w reklamie.

Kanał ASAP to unikatowe miejsce dla wszystkich współtworzących rynek reklamowy – muzyka przerywana jest anegdotami branżowymi opowiadanymi przez media planerów, nowy kanał umożliwi także przesyłanie pozdrowień, dedykowanie piosenek oraz dostarczanie wiadomości z branży reklamowej.

Kanał ASAP posiada nr GG:424 – wystarczy dodać ten nr GG do swojej listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu, aby na bieżąco otrzymywać informacje o granych utworach. ASAP jest 36. kanałem Gadu-Radia, które słuchane jest już przez 250 tysięcy osób dziennie i ponad 1,2 mln miesięcznie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry