Ashton Kutcher jako Steve Jobs: zdjęcia do filmu w maju

Opublikowano: 16 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do niezależnego filmu poświęconego Steve’owi Jobsowi. W rolę główną wcieli się aktor i internetowy inwestor – Ashton Kutcher.

Ashton Kutcher jako Steve Jobs: zdjęcia do filmu w maju 1Z wywiadu, jakiego serwowi Neowin udzielił producent Mark Hulme, dowiadujemy się, że filmowa biografia twórcy Apple koncentrować będzie się na latach 1971-2000. Zdjęcia ruszyć mają w przyszłym miesiącu, a premiera filmu o roboczym tytule „Jobs: Get Inspired” planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

Odtwórcą głównej roli został Ashton Kutcher. Aktor znany z mniej lub bardziej poważnych ról („Stary, gdzie moja bryka?”, „Efekt motyla”, „Sex story”) i długiego związku z Demi Moore, wydaje się bardzo dobrym wyborem. Jest nie tylko fizycznie podobny do Jobsa; łączy ich także zainteresowanie technologiami i internetem. Kutcher zainwestował swoje pieniądze w takie projekty jak Amen, StyleSeat, Votizen, Chloe+Isabel, Gidsy, Airbnb, Airtime AeroFS czy Fab.

Powstający poza hollywoodzkim obiegiem film ma pokazać twórcę Apple jako osobę fascynującą, wpływową i inspirującą. Czy uda się to osiągnąć?

zdjęcie: Ashton Kutcher, fot. David Shankbone, Wikipedia

Dawid ZarazińskiAshton Kutcher jako Steve Jobs: zdjęcia do filmu w maju

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.