Ashton Kutcher jako Steve Jobs: zdjęcia do filmu w maju

Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do niezależnego filmu poświęconego Steve’owi Jobsowi. W rolę główną wcieli się aktor i internetowy inwestor – Ashton Kutcher.

Ashton Kutcher jako Steve Jobs: zdjęcia do filmu w maju 1Z wywiadu, jakiego serwowi Neowin udzielił producent Mark Hulme, dowiadujemy się, że filmowa biografia twórcy Apple koncentrować będzie się na latach 1971-2000. Zdjęcia ruszyć mają w przyszłym miesiącu, a premiera filmu o roboczym tytule „Jobs: Get Inspired” planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

Odtwórcą głównej roli został Ashton Kutcher. Aktor znany z mniej lub bardziej poważnych ról („Stary, gdzie moja bryka?”, „Efekt motyla”, „Sex story”) i długiego związku z Demi Moore, wydaje się bardzo dobrym wyborem. Jest nie tylko fizycznie podobny do Jobsa; łączy ich także zainteresowanie technologiami i internetem. Kutcher zainwestował swoje pieniądze w takie projekty jak Amen, StyleSeat, Votizen, Chloe+Isabel, Gidsy, Airbnb, Airtime AeroFS czy Fab.

Powstający poza hollywoodzkim obiegiem film ma pokazać twórcę Apple jako osobę fascynującą, wpływową i inspirującą. Czy uda się to osiągnąć?

zdjęcie: Ashton Kutcher, fot. David Shankbone, Wikipedia

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry