Aster nagrodzony za szerokie pasmo

Opublikowano: 26 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W piątek, w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Center Club (BCC) odbyło się uroczyste wręczenie medali i dyplomów w VIII Edycji Medalu Europejskiego dla Usług. Nagrodę za usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu odebrał w imieniu ASTER, Prezes – Janusz Arciszewski.

Medal Europejski jest prestiżową nagrodą dla wyrobów i usług wręczaną przez BCC oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Medal Europejski to przedsięwzięcie niekomercyjne o zasięgu ogólnopolskim. Wyróżniane są wyroby i usługi, które swoim standardem odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje.

Podczas piątkowej uroczystości wręczone zostały – obok Medali dla przedsiębiorców, laureatów bieżącej edycji – także Honorowe Medale Europejskie.

Aster świadczy usługi dla prawie 280.000 abonentów telewizji kablowej oraz 40.000 użytkowników Internetu.

http://www.aster.pl

Sylwester KozakAster nagrodzony za szerokie pasmo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.