Autointernet w Gazeta.pl

Opublikowano: 14 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na mocy umowy podpisanej 21. grudnia 2001 roku portal Gazeta.pl został partnerem afiliacyjnym wortalu http://www.autointernet.pl.

W serwisie „gazeta.pl” użytkownik może zapoznać się z regulaminem kredytowym Autointernetu, dowiedzieć się, jakie dokumenty są niezbędne do zawarcia umowy i za pomocą kalkulatora wyliczyć wysokość miesięcznych rat. Może również wypełnić wniosek o kredyt.

Na stronie znajduje się link, który kieruje osobę zainteresowaną kupnem auta do katalogu z dokładnymi danymi samochodów, znajdującego się w serwisie Autointernet. Dzięki temu użytkownik portalu gazeta.pl może wybrać samochód z dostępnej oferty, skonfigurować auto według indywidualnych potrzeb, wreszcie wysłać formularz zamówienia i skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji.

http://www.autointernet.pl

Sylwester KozakAutointernet w Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.