Autoporadnik.pl – nowy serwis moto w portfolio Axel Springer Polska

W poniedziałek, 7 września Axel Springer Polska startuje z nowym serwisem motoryzacyjnym. Autoporadnik.pl to witryna poradnicza redagowana przez internautów i ekspertów. Serwis funkcjonuje w oparciu o zasadę “szybkie pytanie – szybka odpowiedź”.

Serwis skierowany jest do osób, które poszukują odpowiedzi na pytania związane z motoryzacją oraz do użytkowników, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i pomóc pytającym. Na stronach autoporadnika internauci mogą zadawać pytania, odpowiadać na nie, a także oceniać publikowane wypowiedzi. Jeśli odpowiedzi użytkownika będą dla innych szczególnie pomocne, osoba ta otrzyma status eksperta z uprawnieniami do edytowania i moderowania publikowanych w serwisie wypowiedzi.

Pytania i odpowiedzi zgrupowane są w prawie trzydziestu kategoriach tematycznych. Nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu czuwa dział techniczny, a także redakcja miesięcznika Auto Świat Poradnik i eksperci stale współpracujący z magazynem. Na pytania szczególnie interesujące redakcja samodzielnie udzieli wyczerpującej wypowiedzi. Ponadto serwis planuje nawiązanie współpracy ze specjalistami z firm motoryzacyjnych, którzy automatycznie otrzymają status eksperta i możliwość promocji swojej firmy w rozbudowanym profilu. Przez ostatni miesiąc serwis testowany był w wersji beta.

Częścią serwisu jest również cykl komiksów o przygodach MotoMariana, który został twarzą startującej od poniedziałku kampanii reklamowej. Kampania obejmie drukowane tytuły Axel Springer Polska oraz serwisy internetowe wydawcy i Onet.pl.

Autoporadnik.pl uzupełni ofertę serwisów motoryzacyjnych Axel Springer Polska, która obecnie obejmuje autoswiat.pl oraz przejęty w sierpniu serwis roadlook.pl i domenę autofun.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry