Autor ’Rumours about angels’ w FireFly Creation

Opublikowano: 22 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Do teamu kreatywnego agencji reklamowej FireFly Creation dołączył Jarosław Kubicki – wielokrotnie nagradzany grafik, artysta, fotograf i webdesigner.
Kubicki zajął w FFC stanowisko Digital Creative Director i będzie odpowiedzialny przede wszystkim za tworzenie kreacji oraz twórcze motywowanie teamu FireFly.
Jarosław Kubicki zasłynął przede wszystkim dzięki takim projektom, jak www.beksinski.pl czy Rumours About Angels II (obydwa wyróżnione między innymi nagrodą Favourite Website Award). W 2005 r. Kubicki założył własne studio graficzne Insania Evidens (www.insania.pl). Kubicki współpracował także z TVP oraz agencją interaktywną zjednoczenie.com. Na swoim koncie ma również kilka wystaw zbiorowych w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Rumunii. Przez kilka lat pracował jako freelancer  dla takich agencji, jak Yellow Factory, Supermedia czy E-Active.

„Głęboko wierzę w ogromny potencjał Jarka w zakresie kreowania nowych mediów oraz współtworzenia z całym teamem kreacji FFC zintegrowanej komunikacji dla naszych Klientów.” – mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Zarządzający FireFly Creation. „Przyjęta estetyka kreacji Jarka wspaniale wpisuje się w kierunek zmian które się dokonują w naszej agencji – w tym też do zmieniającego się członu naszej nazwy FF na FireFly (tłum. Świetlik), co oznacza energię, kreatywność, światło i dużo emocji. Zawarte jest to chociażby w naszym najnowszym ogłoszeniu rekrutacyjnym ”Z miłości do kreacji” współtworzonym już m.in. przez Jarka Kubickiego”. – dodaje Piotrowski.

Z pracami Jarosława Kubickiego można zapoznać się na stronie www.kubicki.info oraz www.rumoursaboutangels.com.

Hanna LaskowskaAutor ’Rumours about angels’ w FireFly Creation

Podziel się!

O autorze

hania