Autostory.pl dla Twojego samochodu

Pojawił się nowy sklep internetowy www.autostory.pl. Zaprojektowaniem i wdrożeniem sklepu oraz prowadzeniem działań e-marketingowych zajęła się agencja AMP Media.

Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, powstało interesujące miejsce do robienia zakupów dla wszystkich posiadaczy samochodów. W ofercie znaleźć można m.in. bagażniki, anteny, wycieraczki, dywaniki samochodowe, pokrowce na fotele, akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne, akcesoria zimowe oraz środki czystości do pielęgnacji samochodu. Oprócz podstawowych kategorii produktowych, zaproponowano też klientom różnego rodzaju promocje, nowości, produkty polecane czy Top 10 najpopularniejszych produktów.

Sklep stawia przede wszystkim na zaufanie swoich klientów- stąd na stronie głównej wskazano na jego zalety związane z dostawą, płatnościami i bezpieczeństwem. W prosty sposób można również skontaktować się ze sprzedawcami sklepu.

Ciekawym pomysłem właściciela sklepu jest wprowadzenie opcji wyboru bagażnika dla swojego samochodu. Dzięki szczegółowej wyszukiwarce (na podstawie modelu, marki, typu czy roczniku ) można ustalić elementy pasujące do wybranego samochodu. To wszystko sprawia, że klient ma pewność (bez uzgadniania ze sprzedawcą) co do trafności swojego wyboru.

– Od pierwszych dni działania www.autostory.pl odwiedza wielu internautów. Mogą oni liczyć na fachową obsługę i rzetelne informacje ze strony sprzedawców. Staramy się aby nasz sklep umożliwił klientom łatwy i szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów samochodowych. Stąd właśnie postawiliśmy na wygodę i funkcjonalność użytkowania sklepu podczas składania zamówień oraz zapewniliśmy wielopłaszczyznowy kontakt ze sprzedawcą- mówi Sebastian Kufieta właściciel Autostory.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry