Avon wybiera agencję GoldenSubmarine

Agencja GoldenSubmarine, w wyniku wygranego przetargu zorganizowanego przez firmę Avon, zajmie się stworzeniem internetowej platformy Avon Fashion dla około 20 krajów Europy Wschodniej i Środkowej.  

Do zadań agencji będzie należało opracowanie koncepcji kreatywnej i przygotowanie  serwisu internetowego poświęconego portfolio Avon FASHION (biżuteria i akcesoria). Działania promocyjne obejmą około 20 rynków Europy Wschodniej i Środkowej, włączając Polskę, Rosję, Ukrainę i Rumunię.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GoldenSubmarine, gdyż ujęła nas zaproponowana koncepcja kreatywna i graficzna platformy Avon Fashion. Dodatkowo, bogate doświadczenie, duże zaplecze kompetencyjne agencji oraz przedstawiony system CMS, który umożliwiać będzie sprawne i intuicyjne zarządzanie lokalnymi serwisami przez naszych Koordynatorów w krajach Europy Wschodniej i Środkowej, ułatwiły wybór oferty – powiedziała Joanna Wiewiórowska, CEE Fashion and Home Category Manager w Avon Cosmetics Polska.

Nowy serwis internetowy i dodatkowe działania promocyjne mają na celu zwiększenie zainteresowania dotychczasowych klientek Avon w wieku od 15 do 30 lat produktami FASHION, oraz pozyskanie nowych klientek poprzez zainteresowanie marką i kreowanie jej wizerunku w kierunku Fashion & Beauty. Planowany termin uruchomienia platformy Fashion we wszystkich wersjach językowych to 30 września br.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry