Avon wybiera agencję GoldenSubmarine

Opublikowano: 24 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agencja GoldenSubmarine, w wyniku wygranego przetargu zorganizowanego przez firmę Avon, zajmie się stworzeniem internetowej platformy Avon Fashion dla około 20 krajów Europy Wschodniej i Środkowej.  

Do zadań agencji będzie należało opracowanie koncepcji kreatywnej i przygotowanie  serwisu internetowego poświęconego portfolio Avon FASHION (biżuteria i akcesoria). Działania promocyjne obejmą około 20 rynków Europy Wschodniej i Środkowej, włączając Polskę, Rosję, Ukrainę i Rumunię.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GoldenSubmarine, gdyż ujęła nas zaproponowana koncepcja kreatywna i graficzna platformy Avon Fashion. Dodatkowo, bogate doświadczenie, duże zaplecze kompetencyjne agencji oraz przedstawiony system CMS, który umożliwiać będzie sprawne i intuicyjne zarządzanie lokalnymi serwisami przez naszych Koordynatorów w krajach Europy Wschodniej i Środkowej, ułatwiły wybór oferty – powiedziała Joanna Wiewiórowska, CEE Fashion and Home Category Manager w Avon Cosmetics Polska.

Nowy serwis internetowy i dodatkowe działania promocyjne mają na celu zwiększenie zainteresowania dotychczasowych klientek Avon w wieku od 15 do 30 lat produktami FASHION, oraz pozyskanie nowych klientek poprzez zainteresowanie marką i kreowanie jej wizerunku w kierunku Fashion & Beauty. Planowany termin uruchomienia platformy Fashion we wszystkich wersjach językowych to 30 września br.

Hanna LaskowskaAvon wybiera agencję GoldenSubmarine

Podziel się!

O autorze

hania