Awin partnerem Axel Springer Plug and Play Accelerator

Awin, sieć reklamy efektywnościowej,  został partnerem Axel Springer Plug and Play Accelerator. Od kilku lat realizuje on programy wsparcia przedsiębiorstw z całego świata na wczesnym etapie ich rozwoju. Obecnie trwają zapisy do majowej edycji, w ramach której start-upowcy, rozwijający się w sektorze IT i nowych mediów, będą mogli uzyskać wsparcie także ekspertów z Awin.

Awin partnerem Axel Springer Plug and Play Accelerator 1

Program Axel Springer Plug & Play Accelerator realizowany jest od 2013. Trzy razy w roku start-upy mogą aplikować do 100-dniowych programów, podczas których zyskują wsparcie dopasowane do ich biznesowych celów. W ramach sesji edukacyjnych mogą czerpać z wiedzy ekspertów rynku, którzy podpowiadają w kwestiach dotyczących dalszego rozwoju, marketingu czy spraw prawnych. Spotkania z mentorami, biorącymi udział w programie, to niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ są to przedsiębiorcy mający już na swoim koncie kilka własnych przedsięwzięć.

Oprócz Awin, do grona partnerów akceleratora należą: Accenture, Deutsche Bank i Ergo. Pierwsza edycja, w której udział wezmą eksperci sieci, rozpocznie się 15 maja. Do 9 kwietnia można zgłaszać swoje przedsięwzięcia za pomocą internetowego formularza.

Program realizowany jest w Berlinie. Przedsiębiorcy podczas pobytu mają zapewnione miejsce do pracy i mogą liczyć na stałe wsparcie zespołu akceleratora w ramach bieżącej pracy nad projektem oraz na spotkania z mentorami. Ci, którzy zdecydują się zostać tam po zakończeniu programu, zyskują dostęp do przestrzeni co-workingowej. Po 100 dniach organizowany jest Demo Day, podczas którego założyciele prezentują swoje start-upy ponad 200 inwestorom i dziennikarzom. W ramach programu, przedsiębiorcy powalczą o 25tys. euro. Mogą oni liczyć na wsparcie także po jego zakończeniu.

http://www.axelspringerplugandplay.com/

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top