Axapta Produktem Roku 2003

Opublikowano: 14 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Microsoft Business Solutions poinformował, że podczas konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw system Microsoft Business Solutions-Axapta został ogłoszony Produktem Roku 2003.

Piąta edycja konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw odbyła się w dniach 3-4 grudnia 2003 r. Systemy dla Przedsiębiorstw to przegląd dostępnych na polskim rynku produktów i rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Impreza przeznaczona jest dla osób odpowiadających za zakup nowych produktów, projektowanie, budowę i rozwój systemów teleinformatycznych w firmach.

Podczas konferencji, po raz pierwszy, ogłoszony został konkurs – Produkt Roku 2003 – Wybór Uczestników Konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw. Produkt do konkursu mogła zgłosić każda firma prowadząca wykład podczas konferencji. Do konkursowych szranków stanęło 36 systemów. Konkurs został rozstrzygnięty na podstawie głosowania uczestników, z których każdy mógł głosować na jeden produkt.

System Microsoft Business Solutions-Axapta zaprezentowała i zgłosiła do konkursu firma Bonair S.A.. Bonair jest czołowym partnerem Microsoft Business Solutions w Polsce i jako jedyny partner posiada status Złotego Partnera Microsoft Business Solutions.

http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakAxapta Produktem Roku 2003

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.