Axapta w branży kosmetycznej

Microsoft Business Solutions Polska Sp. z o.o. , producent systemów ERP II dla przedsiębiorstw, informuje, że Fabryka Kosmetyków Miraculum SA w Krakowie podpisała z partnerem Microsoft Business Solutions, firmą Invar Consulting Sp. z o.o. umowę na wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Axapta.

Umowa, która została podpisana 5 kwietnia 2004 r. obejmuje pierwszy etap wdrożenia, po zakończeniu którego planowany jest kolejny. W pierwszym etapie wdrożone zostaną moduły podstawowe, w następnej kolejności będą wdrażane funkcjonalności związane z obsługą produkcji oraz obsługą klientów. System Microsoft Business Solutions-Axapta będzie pracował w środowisku Windows 2000 i na bazie danych SQL Serwer firmy Microsoft.

” O wyborze właśnie tego systemu zadecydowało kilka czynników. Najważniejsze z nich to: elastyczność i zakres funkcjonalny systemu, kompetencje i doświadczenie zespołu wdrożeniowego Invar Consulting, a także kompleksowość i konkurencyjność oferty” powiedział Andrzej Dacka Szef projektu wdrożenia w Firmie Kolastyna S.A. oraz w Fabryce Kosmetyków Miraculum S.A..

Firma Invar Consulting Sp. z o.o. będzie również na mocy podpisanej umowy opiekowała się systemem przez okres 18 miesięcy od momentu zakończenia wdrożenia.

http://www.microsoft.com/poland/businesssolutions

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry