Axapta w branży kosmetycznej

Opublikowano: 23 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Microsoft Business Solutions Polska Sp. z o.o. , producent systemów ERP II dla przedsiębiorstw, informuje, że Fabryka Kosmetyków Miraculum SA w Krakowie podpisała z partnerem Microsoft Business Solutions, firmą Invar Consulting Sp. z o.o. umowę na wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions-Axapta.

Umowa, która została podpisana 5 kwietnia 2004 r. obejmuje pierwszy etap wdrożenia, po zakończeniu którego planowany jest kolejny. W pierwszym etapie wdrożone zostaną moduły podstawowe, w następnej kolejności będą wdrażane funkcjonalności związane z obsługą produkcji oraz obsługą klientów. System Microsoft Business Solutions-Axapta będzie pracował w środowisku Windows 2000 i na bazie danych SQL Serwer firmy Microsoft.

” O wyborze właśnie tego systemu zadecydowało kilka czynników. Najważniejsze z nich to: elastyczność i zakres funkcjonalny systemu, kompetencje i doświadczenie zespołu wdrożeniowego Invar Consulting, a także kompleksowość i konkurencyjność oferty” powiedział Andrzej Dacka Szef projektu wdrożenia w Firmie Kolastyna S.A. oraz w Fabryce Kosmetyków Miraculum S.A..

Firma Invar Consulting Sp. z o.o. będzie również na mocy podpisanej umowy opiekowała się systemem przez okres 18 miesięcy od momentu zakończenia wdrożenia.

http://www.microsoft.com/poland/businesssolutions

Sylwester KozakAxapta w branży kosmetycznej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.