Axapta w Emerson Polska

Opublikowano: 29 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Microsoft Business Solutions poinformował, że Emerson Polska Sp. z o.o. wybrał system Microsoft Business Solutions-Axapta. Wdrożenie przeprowadzi firma RESPONSE Sp. z o.o., certyfikowany partner Microsoft Business Solutions.

Umowy na zakup i wdrożenie systemu pomiędzy firmami Emerson Polska Sp. z o.o. i RESPONSE Sp. z o.o. zostały zawarte odpowiednio w marcu i maju. Realizacja projektu rozpoczęła się na początku kwietnia. Zakończenie wdrożenia podstawowej funkcjonalności, planowane jest na wrzesień 2003. Całkowite zakończenie projektu przewidziane jest w pierwszym kwartale 2004.

Zakres funkcjonalny wdrożenia obejmuje: Moduł Finansowy, Moduły Logistyczne z Magazynem Wysokiego Składowania, OLAP, MRP I, MRP II, MRP III, CRM, e-business

System Microsoft Business Solutions-Axapta stanowić będzie podstawowe narzędzie do zarządzania procesami w firmie w zakresie podstawowych funkcjonalności zastąpi wykorzystywany od 1997 roku system Microsoft Business Solutions-XAL. Z systemu będzie korzystało 60 jednoczesnych użytkowników on-line.

System będzie pracował w architekturze 3-warstwowej z wykorzystaniem technologii AOS na platformie Microsoft Windows 2000 Server.

http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakAxapta w Emerson Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.