Axapta w wersji 3.0

Opublikowano: 22 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Microsoft Business Solutions wprowadził na rynek wersję 3.0 systemu Microsoft Business Solutions-Axapta.

Microsoft Business Solutions-Axapta jest systemem adresowanym do firm średniej wielkości o dużym potencjale rozwojowym. Umożliwia jednoczesną pracę nawet 3500 użytkowników i obsługę wielu zróżnicowanych procedur biznesowych. Microsoft Business Solutions-Axapta zapewnia skuteczną optymalizację procesów produkcyjnych i handlowych również przy wykorzystaniu sieci WWW. Rozwiązanie pozwala na elastyczny rozwój i konfigurację oprogramowania do potrzeb organizacji.

Nowe elementy Axapty 3.0 koncentrują się na większych możliwościach modułów, tj. łańcuch dostaw, produkcja oraz analizy biznesowe, a także na bardziej intuicyjnym interfejsie użytkownika.

„System Microsoft Business Solutions-Axapta wersja 3.0 posiada wiele nowych właściwości dzięki którym praca z systemem jest wydajniejsza, lepiej zorganizowana i przyjemniejsza. W nowej wersji systemu zmienione zostało menu główne. Jest ono obecnie bardziej przejrzyste i proste w użyciu” – powiedział Janusz Małgorzaciak, Produkt Manager Microsoft Business Solutions.

Microsoft Business Solutions-Axapta 3.0 wprowadza m.in. podatek akcyzowy, opakowania zwrotne oraz skład konsygnacyjny. Nowa wersja systemu posiada znaczne zmiany w obsłudze środków trwałych oraz transakcji VAT pod kątem rejestru.

Portal internetowy w wersji 3.0 stanowi główny punkt informacyjny firmy i podstawowe miejsce wiedzy dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych. Zreorganizowany i rozszerzony też został system pomocy, który zapewnia teraz użytkownikowi pomoc procesową uruchamianą zawsze w odniesieniu do kontekstu funkcji systemu, z jakich korzysta użytkownik.

W nowej wersji możliwości technologiczne systemu zostały rozwinięte, narzędzia projektowania aplikacji internetowych usprawnione, zamienione zostało także narzędzie wykrywania błędów (Debuger).

http://www.microsoft.com/poland/businesssolutions

Sylwester KozakAxapta w wersji 3.0

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.